ARDESTO DFM-90[DFM-90X]

ARDESTO DFM-90[DFM-90X]

3499.00 грн
Виробник:ARDESTO
Код товара: 18105-01
Наявність В наявності

Огляд

ARDESTO DFM-90 створені в кращих традиціях, які поєднують в собі надійність, практичність і функціональність. Для виробництва використовуються якісні ...


Варіанти доставки товаруСтрок доставки
Доставка за вказаною адресою1-3 дні
Доставка перевізником1-2 дні
Вартість доставкиЗа тарифом перевізника


Характеристики товару:
3199 ARDESTO DFM-90[DFM-90X]
Вага 21.7 кг
Загальний об'єм 93 л
Кількість дверей 1 двері
Кількість камер 1 шт
Кількість полиць на дверцях 3
Клімат клас ST
Клас енергоспоживання A+
Колір сірий
Об'єм морозильної камери 9 л
Обсяг холодильної камери 84 л
Розташування морозильної камери зверху
Система розморожування статика
Тип холодильник з морозильником
Управління механічне
ARDESTO DFM-90 створені в кращих традиціях, які поєднують в собі надійність, практичність і функціональність. Для виробництва використовуються якісні комплектуючі. При цьому процес складання ретельно контролюється провідними фахівцями компанії. Завдяки повному контролю виробнику вдається зберігати якість протягом десятиліть. Широкий вибір функцій дозволить полегшити побут і створити затишок у домі. На всі види техніки надається комплект офіційних гарантій. Детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів. ARDESTO DFM-90 створені в кращих традиціях, які поєднують в собі надійність, практичність і функціональність. Для виробництва використовуються якісні комплектуючі. При цьому процес складання ретельно контролюється провідними фахівцями компанії. Завдяки повному контролю виробнику вдається зберігати якість протягом десятиліть. Широкий вибір функцій дозволить полегшити побут і створити затишок у домі. На всі види техніки надається комплект офіційних гарантій. Детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів. ARDESTO DFM-90 створені в кращих традиціях, які поєднують в собі надійність, практичність і функціональність. Для виробництва використовуються якісні комплектуючі. При цьому процес складання ретельно контролюється провідними фахівцями компанії. Завдяки повному контролю виробнику вдається зберігати якість протягом десятиліть. Широкий вибір функцій дозволить полегшити побут і створити затишок у домі. На всі види техніки надається комплект офіційних гарантій. Детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів.
Компактный холодильник цвета нержавеющей стали для небольших помещений. Класс энергосбережения — А+. Управление холодильником – механическое. Также предусмотрена возможность перенавешивания двери.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре
Немає товарів для показу!