ZEKONOM.COM

ZEKONOM.COM — це новий онлайн-дискаунтер в Україні, який стабільно розширюється. Сервіс включає в себе велику кількість торгових пропозицій, які вигідні як покупцям, так і партнерам. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів від провідних виробників. Наш проект систематично розвивається і доповнюється новими можливостями. У нас можна не тільки купити побутову техніку, а й заробити на співпраці.

Асортимент товарів в інтернет-магазині

Основний каталог інтернет-магазину наповнений великою та дрібною побутовою технікою. Також покупці можуть купити телевізор через наш сайт. При цьому на вибір доступно безліч сучасних і перспективних моделей. Додатково ми пропонуємо можливість виготовлення віконних виробів за індивідуальними кресленнями. У нас можна замовити вікна REHAU, WDS або конструкції будь-якого іншого популярного виробника. Основний каталог містить продукцію наступних напрямків:

• велика і дрібна побутова техніка;

• віконні конструкції;

• будівельні та садові інструменти;

• сільськогосподарська техніка;

• мотоцикли і квадроцикли;

• меблеві вироби.

Основний асортимент продукції систематично поповнюється новими товарами. Також сайт постійно розширюється за рахунок додавання інших категорій. Ми пропонуємо товари за найвигіднішими цінами. Вся побутова техніка, купити яку можна в Україні, надається покупцям з повним переліком документів і гарантій. Додатково товари перевіряються під час надходження в магазин, що повністю виключає виникнення будь-яких проблем.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Співпраця з ZEKONOM.COM дозволить заробити кожному партнеру. Ми пропонуємо можливість організації продажу товарів на онлайн-майданчику. При цьому для наших партнерів підбираються найбільш вигідні умови для роботи. Рядовим покупцям ми пропонуємо великі знижки, розстрочку і акції. На весь асортимент товарів встановлюється націнка виробника. Відповідно придбання пилососа, холодильника або мотоцикла буде максимально вигідним. Істотна економія і прозорість угоди дозволяють привернути увагу багатьох людей. Також у нас відсутні приховані комісії.

Гарантії, якість і підтримка

Кожен запропонований товар доповнюється офіційними документами від виробника. На сайті Зеконом ком можна купити бойлер з гарантією в заводській упаковці. Наші фахівці приділяють особливу увагу транспортуванню та зберіганню продукції. Перевезення завжди здійснюється з урахуванням всіх вимог. Ретельний контроль товарів дозволяє покупцеві отримати весь заводський комплект аксесуарів або ключових деталей для техніки, що поставляється від виробника. Також ми пропонуємо безкоштовні і оперативні консультації з різних питань. Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або по формі зворотного зв'язку. Чесність, надійність і прозорість — головні якості, які цінують наші клієнти.